Publikon foton e parë me vajzën e porsalindur Elita, do habiteni për emrin që i ka vënë

Lajme nga BotaModeratorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, ditën e djeshme u bë nënë për herë të dytë.

Prezantuesja ka publikuar një postim pas lindjes, duke treguar se vajzën e ka pagëzuar me emrin Bota.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli. 03.03.2021. Një falënderim të veçantë për spitalin amerikan dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për në. Mirënjohëse pa fund për shërbimet e ofruara”, ka shkruar Rudi.

Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali të quajtur, Zëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *