Publikon foto e lodhur e pa disponim, çka ka ndodhur me Gëzimen?

Lajme nga Bota

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun. Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo sot ka postuar një foto ku shfaqet e lodhur dhe pa disponim.Çfarë i ka ndodhur rejës së Remize Osmanit? /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.