Publikohet momenti emocionues i dasmës, Dani këndon vajzën e tij

Lajme nga Bota

Publikohet momenti emocionues i dasmës, Dani këndon vajzën e tij. Martesa e vajzës së Danit u bë shumë e përfolur. Nga aty, kemi parë momente të shumta, shkruan ORAinfo.

Fjanda është dukur tejet bukur me fustanin dhe frizurën që ka bërë. Në foton e fundit, shihet Dani duke e kënduar vajzën e tij, një moment ky mjaftë emocionues. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *