Publikohen pamje të reja të Teas dhe Beartit nga festimi i Shën Valentinit

Lajme nga Bota


Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Sot është publikuar edhe një foto nga nata e Shën Valentinit ku ata padyshim se festuan së bashku./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *