Publikohen foto të Kejvinës para famës, nuk do ta njihni

Lajme nga Bota


Kejvina Kthjella, ish velina e “Xing me Ermalin” është një prej personazheve që është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.


Atë e shohim përherë në formë perfekte dhe gjithmonë aktive në instagram ku ndan me ndjekësit momente të ndryshe nga jeta e saj private e profesionale.

Këtë herë Kejvina ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët ndër të tjera i kanë kërkuar edhe një foto kur ishte fëmijë.
Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto nga fëmijëria e saj e veshur me kostum popullor dhe me një fytyrë të buzëqeshur.

Modelja duhet të ketë qenë maksumimi tre vjeç në këtë foto dhe ajo që të bie në sy janë tiparet e ëmbla që edhe sot i ka ruajtur.

Ajo duket kaq e këndshme në këtë foto dhe padyshim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të cilët mezi po e prisnin një foto të saj kur ishte e vogël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *