Pse o Zot se ishin familje e bukur? Nëna e 4-vjeçares që u nxorr e gjallë nga rrënojat e tërmetit 7 ballë ka ndërruar jetë, raportohet se e vogla nuk e di

Lajme nga Bota


Pse o Zot se ishin familje e bukur? Nëna e 4-vjeçares që u nxorr e gjallë nga rrënojat e tërmetit 7 ballë ka ndërruar jetë, raportohet se e vogla nuk e di. Së fundmi sipas mediave turke, një vajzë 4-vjeçare e quajtur Ayda Gezini është nxjerrë e gjallë nga skuadrat e shpëtimit 91 orë pas tërmetit me magnitudë 7 në Turqi.


Në momentin kur skuadra e shpëtimit po e nxirrinin nga rrënojat, vajza e vogël pyeti se ku ishte i ati. Disa orë më parë është nxjerrë trupi i pa jetë i Fidan Gezgin, nënës së 4-vjeçares. Babai dhe vëllai i saj nuk ndodheshin në shtëpi në momentin kur ra tërmeti dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *