Pse Nera ua prishi këtë foto Gilit e Vjollcës?

Lajme nga Bota


Pse Nera ua prishi këtë foto Gilit e Vjollcës?. Kohët e fundit janë parë shumë të afërta.

Dy këngëtaret Gili dhe Vjollca Haxhiu po ndajnë raporte të mira më Neren, bashkëshorten e Sabriut, shkruan “Kosovarja”.

I kemi parë në kafene, e në rrugë bashkë e tani kanë shkuar edhe në Durrës ku nuk po mungojnë imazhe e këndshme nga treshja simpatike.

E në një foto që sollën sot, ishte Nera ajo që dalloi nga Vjollca e Gili pikërisht me ngjyrën e saj të flokëve të ndryshme nga dy shoqet biondina.

Ja shikojeni, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *