Pse Lulja nuk e bën publike jetën private

Lajme nga Bota


Lule Mustafa nuk është emër i panjohur për publikun kosovar.

Ani pse ka filluar të merret me muzikë më vonë se motrat e saj, ajo tanimë ka famë po aq sa ato.


Lules i pëlqehen të gjitha këngët por më së shumti baladat të cilat i këndon me fort zemër.

Ajo ka një vit e gjysmë që është fejuar me Alban Sertollin, e foto të çiftit rrallë kemi parë, pasi që këngëtarja është mjaft e rezervuar në këtë aspekt.

E ky mosekspozim në rrjetet sociale me të fejuarin iu ka rënë në sy edhe ndjekësve të cilët e pyetën se pse nuk e bën publike private.

Dhe përgjigja e Lules ishte e shkurtër dhe e prerë: “Sepse është jet private”, kështu e tha./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *