Prek me rrëfimin këngëtari i njohur shqiptar: Sëmundja ime e ligë s’po më lë t’i shijoj gjërat në këtë moshë

Lajme nga Bota


Së fundmi reperi i njohur dhe mjaft i suksesshëm Mozzik ka deklaruar përmes disa postimeve në rrjetet sociale se vuan nga a nkthi dhe kjo nuk e lejon atë t’i shijojë gjërat në maksimum.

“Është e trishtë sepse an kthi nuk më lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet në këtë moshë. Le të themi se dhe ankthi im ka ankth”, ka shkruar Mozzik në dy foto të publikuara njëra pas tjetrës në Instastory.


Me pas ai ka ndarë një video ku thuhet: Nëse ti nuk e kontrollon dot mendjen tënde dhe truri të kontrollon ty, je i mbaruar. Ti duhet t’i thuash trurit ku do të shkosh, si do të shkosh dhe si do arrish. Duhet ta kontrollosh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *