Poem Blu po shkëlqen në duart e Ledri Vulës

Lajme nga Bota


Poem Blu po shkëlqen në duart e Ledri Vulës. Reperi u bë baba për herë të parë


Reperi Ledri Vula ka postuar një foto tepër të ëmbël bashkë me vajzën e tij

Ledri Vula, i cili u bë baba për herë të parë vitin e kaluar, ka postuar sot një foto tepër të ëmbël bashkë me vajzën e tij, tre muaj e gjysmë Poem Blu.

Reperi shihet duke mbajtur në duar vajzën e vogël derisa përqafon atë në kokë.

Kujtojmë se reperit ditë më parë i ka vdekur gjyshi i tij, Fahri Buçinca, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *