Po po kjo është Teuta Krasniqi, nuk do ta njihni me stilin e ri

Lajme nga Bota


Teuta Krasniqi ndryshon stil dhe ju nuk do ta njihni.

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të suksesshme që ka skena e teatrit në Kosovë, dhe jo vetëm, shkruan Kosovarja.


Ajo për vite me radhë ka luajtur role të ndryshme dhe në secilin prej tyre ka shkëlqyer, por publiku i gjerë më së shumti e njeh me rolin e “Sarandës” në serialin vendor “Kafeneja Jonë”.

Gjithashtu ajo njihet edhe për stilin e saj të veçantë e që herë pas here edhe ka ardhur me ndryshime, por jo befasuese.

Si duket ka ardhur koha që edhe Saranda të godasë e të na befasojë, ashtu si bëri edhe së fundi me disa postime në rrjete sociale, ku shihet si kurrë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.