PO bëhet baba, Fero ndihet i ofenduar…!

Lajme nga Bota


PO bëhet baba, Fero ndihet i ofenduar…!

Reperi i i njohur, Fero, i i cili shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë ka habitur me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.


“Media më keni ofendu Fero do të bëhet baba????? Unë moti jam baba”, ka shkruar Fero.

Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, para disa ditëve kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Menjëherë pas lajmeve për martesë u kuptua se çifti Fero dhe Arbenita shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Arbenita është në muajin e tetë të shtatzënisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *