Platori bashkë me nusen bën veprimin e ndaluar gjate vozitjes se veturës

Lajme nga Bota


Platori dhe Tringa kanë muaj që kur zyrtarizuan fejesën e tyre.Djali i këngëtareve Naim dhe Mihrije Abazi, u bë pjesë e mediave rozë pas fejesës së tij me bukuroshen zeshkane Tringa Berisha, shkruan InfoKosova.


Çifti në fjalë nuk ndalon së publikuari fotografi dhe video së bashku.
Së fundi Platori kishte bërë një video duke thyer rregullat e trafikut gjatë vozitjes./InfoKosova/ Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published.