PërPuthen/ Nga ‘Zone e Lirë’ tek videoklipet e ndryshme, ja ku e keni parë më parë Melisen

Lajme nga Bota


Konkurrentët e “Përputhen” janë kthýer ndér personàzhet më të komentuar në media e rrjete sociale.

p
Një ndër vajzat më të koméntuara në emision është padyshím Melisa Lleshi. Ajo është shumë e lirshme pasi është e mësuar me kamerat.

22-vjeçarja bukuroshe ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”.Perputhen – Melisa lleshi ne Emisionin “Zona lirë” e Prezantuar si sofia dhe Kercimtare Balerin – YouTube

Melisa studion për mjékësi, është balerinë dhe tani është në kërkim të dashurisë në “PërPuthen”.

Dikur ajo ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por jo vetëm kaq. Melisën e kemi parë dhe në dy klipe muzikore.

Pak ditë më parë u publíkua lajmi se ajo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani.

Por ne po ju themi se Melisën e kemi parë më parë edhe në klipin e Altin Sulkut me titull “Lujna” 3 vite më parë. Vlen të thuhet se duket shumë séksi në të dy klipet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *