PërPuthen/ Arjoni ‘çménd’ të gjithë, takohet me Shqipen dhe publíkojnë foton

Lajme nga Bota


Në një një kohë që fotoja e pòstuar nga shtrati me Anën tràzoi jo pak ujërat në ‘PërPuthen’, Arjon Luli ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto me ish-konkùrrénten e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, e cila u përjàshtùa nga emisioni.


Dy ditë më parë, Arjoni pranoi të fliste publíkisht për të dhénë versíonin e tij të historisë, sipas së cilës, Ana po génjente.

Ai rréfeu se mes tyre ka pasur màrrëdhénie intime, dhe se 26-vjeçarja e príste në shtëpinë e tij për ta takuar. Arjoni tha se të dy kanë qàrë para njëri-tjetrit dhe se i kishte pròpòzuar asaj që të dilnin nga programi dhe të jetonin bashkë.

Arjoni tha se e publikoi foton me Anën në mënyrë që që asnjë mashkull tjetër në atë program të mos bínte pré e saj.

Shqipja nga ana tjetër, ka rréfyer se dy personat më fàls në program janë pikërisht Ana Lleshi dhe Tea Trifoni.

28-vjeçarja e ka përkrahur Arjonin gjatë përbàlljes me të gjithë pas krítíkave të shumta që i janë bërë për këtë ngjàrje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *