Përjetoi ditëlindje përrallore, Leonora tregon dhuratat që pranoi

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.


Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes fotos së fundit ajo ka treguar dhuratat që pranoi për ditëlindje./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *