Për të vitet janë veç numër, Ryva shkëlqen në postimin e fundit

Lajme nga Bota


Për të vitet janë veç numër, Ryva shkëlqen në postimin e fundit

Ryva Kajtazi, çdo ditë më e bukur e më e re po duket.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo ka marrë vëmendje së fundmi me format dhe stilin e saj të veçantë, përcjell ORAinfo.


Duke qenë se është sezoni i dasmave, këngëtarja në fjalë kujdeset që para dasmorëve të duket gjithmonë elegante e me plotë shije.

Ryva, ka postuar një foto së fundmi ku tregon trupin e saj në një fustan ngjyrë vjollce. Një gjë e siugurtë, për të vitet nuk po kalojnë, hape pamjen e plotë më poshtë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *