‘Per sa e ke kontraten me Markun?’ / Rudina Dembacaj i kthehet qetesisht komentuesit me kete pergjigje

Lajme nga Bota


Kohet e fundit cifti moderatorja shume e dashur e publikut shqiptar Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ish deputeti , kane qene ne qender te mediave roze, dhe jane nder ciftet me te perfolura te momentit.


Rudina Dembacaj , eshte nje nder aktoret me te dashura te humorit , qe me rolin e saj si ‘Aja’ ne spektaklin humoristik ‘Al Pazar’ ,arriti pelqimin e madh dhe te shumte nga publiku i gjere shqiptar.

Se fundmi Rudina ka qene teper aktive ne rrjetet sociale , vecanerisht ne rrjetin social isntagram, ku ne llogarine e saj ajo poston shpesh foto gjate punes, rutines, apo edhe te familjes, vecanerisht vajzes se saj Viktorias me ish bashkeshortin Aleks.

Duke qene shume aktive ne rrjetet sociale, ka marre edhe komente pak thum buese nga komentues ne rrjetin social instagram. Nder komentet e shumte, nje komentues i beri nje pyetje moderatores se per sa e kishte kontraten me Markun .

Rudina , duke iu kthyer shume thjeshte , i tha komentuesit ,krejt qetesisht ,se kontraten e kishte sa te zgjaste dhe sa te kete rrisk, per momentin u shpreh ajo , se po e shijon tejmase.

Kujtojme qe Rudina Dembacaj, mbetet nje nder aktoret dhe moderatoret me te dashura nga publiku i gjere shqiptar dhe jo vetem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.