Për kë e ka marrë malli Ëngjëllushen?

Lajme nga Bota


Ëngjëllusha Salihu tashmë është emër i njohur në skenën e muzikës dhe mjaft e përfolur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Brenda një kohë të shkurtër Engji ka arritur të bëhet shumë e famshme dhe shumë e dashur nga publiku, kjo edhe falë nënës së saj, Shyhrete Behluli, e cila ishte një mbështetje e madhe për vajzën.

Biondja sipas imazheve që sjellë shpesh në rrjete sociale duket shumë e lidhur me familjen e saj, e posaqërisht me nipin, djalin e Leartës dhe Kushtrimit, Matinin.

“Shpirti jem po me mungon” ka shkruar ajo në një foto që e ka publikaur në Instastory. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *