Për herë të parë, Goldi e Ermira shfaqen bashkë me djalin e tyre

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo dhe Goldi janë shfaqur me Guerilin në duar dhe po duken shumë të ëmbël./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *