Për Herë Të Parë Alketa Flet Publikisht Me Shumë Em Ocione Për Burrin…VIDEO

Lajme nga Bota

Në 14 J anar, Alketa Vejsiu përmes rrjetit të saj social Inst agram dha për fansat lajmin se emri i saj, gjendej mes atyre të grave më të njohura të televizionit italian, të zgj edhura për të prezantuar edicionin e 70-të të Sanremos.

Në 6 Shkurt, Alketa u ngjit në skenën e teatrit Ariston dhe mahniti pu blikun me prezantimin e saj.

Në një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”, në Tv Klan, Vejsiu ka treguar se në publik është edhe bashkëshorti i saj.

Ajo shprehet se Sanremo është një ëndërr e përbashkët që e kanë finalizuar të dy. Alketa e ndj en veten shumë me fat, që ka një bashkëshort që e do dhe e mbështet në ëndrrat e saj, madje këtë Sanremo ja dedikon eksluzivisht atij.“Në skenë patjetër sonte është bashkëshorti im, është i ulur atje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.