Për fëmijët vendos burri, Jonida zbulon se do të ketë një vajzë tjetër dhe pastaj djalë

Lajme nga Bota


Jonida Vokshi ka qenë e ftuar pasditen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku është vendosur përballë pyetjeve të pafajshme të fëmijëve.


Një prej fëmijëve e ka pyetur Jonidën se kur do ta bëjë djalin, por ajo është përgjigjur se për këtë vendosur burri i saj.
Besniku duket se e ka ndarë mendjen që dëshiron një vajzë tjetër pas Emit dhe më pas do të vijë djali.

Kujtojmë se Jonida dhe Besniku u bënë prindër të një vajze gati një vit më parë.
Ata e quajnë vogëlushen Emi dhe deri tani nuk i kanë kursyer fotot dhe videot me vogëlushen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *