Patrisi një baba i shkëlqyer, poston foton më të ëmbël me djalin e dytë

Lajme nga Bota


Patris Berisha postoi foton e ëmbël me djalin e dytë.

Tuna Sejdiu tashmë është bërë nënë e një djali për herë të dytë të cilin e ka me Patris Berishën.

Përmes një postimi në pofilin e saj të Instagramit Tuna tregoi se ajo tashmë është nëna e dy djemve.

Patris Berisha ka ndarë një fotografi të djalit në Instagram të cilën e përshkroi vetëm me emrin e djalit “Zen” duke i bashkangjitur një figurë zemër të kuqe.

Ndryshe para pak javësh Patris, Tuna dhe fëmijët e tyre shijuan një pushim në bregdet me rastin e ditëlindjes së këngëtares, hape pamjen e plotë më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *