Pasi u bë nënë për herë të dytë Elita emocionohet, sjell këtë mesazh

Lajme nga Bota


Elita Rudi duket që është emocionuar mjaft shumë pasi u bë nënë për herë të dyte para pak dite.

Ajo kishte djalin Zërin ndërsa solli në jetë edhe vajzën që e quajtën Bota.

Mirëpo në një postim të fundit në InstaStory ajo shpërnday një thënie që duket që e ka prekur.

”Të gjitha nënat shtatzëna le të lindin fëmijë të shëndetshëm dhe të bukur’‘, thuhet në postim./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *