Pasi mposhti sëmundjen, Lulja tani bën këtë ndryshim në pamje

Lajme nga Bota


Pasi mposhti sëmundjen, Lulja tani bën këtë ndryshim në pamje. Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Para pak ditësh ajo mori lajmin e madh se kishte mposhtur përfundimisht leukeminë.

E pas kësaj, ajo po merret me veten dhe pamjen e jashtme, e sot ka treguar se ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *