Pasi lindi Diellin, Arbana rikthéhet në ekran por jo aty ku mendoni ju (VIDEO)

Lajme nga Bota


Rréth 2 muaj më parë Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një tjetër djalë, të cilin e pagézoi me emrin Diell.


Këto kohë moderatorja i është përkushtuar totalisht rritjes së të voglit, duke i qëndruar gjithmonë pranë.

Megjíthatë ajo ka véndosur të shképùtet për pak nga Dielli dhe t’i rikthéhet ekranit, por jo në atë vend që po mendoni ju.

Mùnd të thoni se Arbana po bëhet gati për “Dua të të bëj të lumtur”, por jo! Moderatorja ka zbùluar sot se është e ftùar në spéktàklin “Portokalli” dhe me shumë mùndësi do të shfàqet në natën e ndërrímit të viteve.

Arbana ka publíkuar një video në të cilën shíhet në skénën e “Portokalli”-së, zbùkurùar me drita të shumta, ndërkohë që edhe ajo vetë është e rregùlluar e duket në formën më të mirë.

“Gjejeni çfarë?”, ka shkruar Osmani përkrah videos duke mos dhénë detaje të tépërta.

Nuk dihet se çfarë roli do të ketë Arbana në “Portokalli”, por prítet ta shohim në natën e ndërrímit të viteve.

Ndërkohë moderatorja ka paràlajérmuar se ka nisur edhe përgatítjet për sezonin e ri të emísionit të saj “Dua të të bëj të lumtur”, i cili do të rikthvhet shumë shpejt në ekran.

Ky emision ishte edhe ogvr për njohjen e saj me Eduart Grishajn, me të cilin sot ndàn një familje të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.