Pasi kurorëzoi martesën Aida Doçi po fluturon nga gëzimi

Lajme nga Bota


Aida Doçi muaj më parë u fejua e martua. Martesë e cila bëri bujë të madhe për shkak se personi që i rrëmbeu zemrën asaj është menaxheri me të cilin rrinin bashkë Naser Qeli.


Ajo dhe Naseri e vulosën sot martesën e tyre edhe në letrat e komunës, ku çifti u shfaqen shumë të entuziasmuar, shkruan “Kosovarja”.

Është vet Aida ajo e cila ia ka thënë këndimit në veturë tek sapo ktheheshin nga veni ku u kurorëzuan.

Një dedikim i bukur ky në ditën e në çastin më të bukur për çiftin.

Eh, po u trashëgofshin, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *