Pasi i dhanë fund lidhjes, motra e Teas merr vendimin drastik ndaj Beartit

Lajme nga Bota


Bearti dhe Tea i dhanë fund lidhjes së tyre të shumëpërfolur gjatë udhëtimit të tyre në Stamboll.

Bashkë me ta ishte dhe motra e Teas, e cila është parë shpesh pranë çiftit duke ndarë edhe foto me Beartin në rrjetet sociale.

Pas vendimit të çiftit për t’i dhënë fund lidhjes ata hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe fshinë të gjitha fotot që kishin bashkë.

Së fundmi edhe motra e Teas e ka hequr Beartin nga rrjetet sociale.

Ajo i ka bërë unfollow në instagram dhe as ky i fundit nuk e percjell më!

Ndërkohë motra e Beartit vazhdon ta percjell Tean.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *