PASI E PUSHTOJ NGA PUNA, KY ËSHTË GJESTI I FUNDIT QË BËNË OLSA KUNDREJT ANËS

Lajme nga Bota

Olsa Muhameti, është autorja e emisionit Përputhën.

Ajo ditë më parë konfirmoj se kishte marrë në punë ish konkurrenten e përputhën, Ana Llesh, shkruan infokosova.

Por ditën e sotme të gjitha mediat ne Shqipëri kishin raportuar se kishte ndodhur një mosmarrëveshje mes Anes dhe Olses, ku kjo e fundit e kishte larguar nga puna.

Pas gjithë kësaj ngjarje Olsa, i ka berë ‘like’ postimit të fundit të Anës.
Ky gjest huton të gjithë se si qëndron puna mes tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *