PASI BASHKËPUNOI ME ISH TË DASHURIN, SONI MALAJ NDAHET NGA I FEJUARI

Lajme nga Bota


Soni Malaj është bërë pjesë e Këngës Magjike me projektin e saj të titulluar “Versioni im”.


Kjo baladë ishte shkruar nga këngëautori, Flori Mumajesi, ku ai dhe Soni i kishin dhënë fund lidhjes së tyre shumë kohë më parë.

Së fundi, Soni Malaj ishte e ftuara e Rudina Magjistarit e cila e pyeti këngëtaren se si e kishte pritur i fejuari i saj, Klevi, këtë këngë.
Pasi Soni nuk pranoi të përgjigjej në medie menjëherë filluan aludimet se ajo dhe Klevi i kanë prishur raportet.

Këngëtarja u shpreh se nuk dëshironte të fliste për jetën e saj private, por vetëm për këngën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *