Pas shume vitesh m artese 37 vjecarja lind trinjaket, tani jam femra me e lumtur ne bote kush me uron Zoti e shperbleft..!

Lajme nga Bota

Pas shume vitesh m artese 37 vjecarja lind trinjaket, tani jam femra me e l umtur ne bote kush me uron Zoti e shperbleft..!

Ky eshte nje cift nga Anglia te cilet kishin vite qe nuk kishin pasur gezimin per te patur femije.

Ata shp enzuan shume para me fekondimet in vitro por edhe pas 5 seancave grauaja e quajtur Naomi ende nuk mbeste sht atezene dhe me tej kishin menduar per te gjetur nje nene zevendesuese. por ne nje moment kur sapo filloi te kerkonin per kete rruge gruaja pati nje ndryshim.

Ajo filloi te perjetonte simptomat e para te shtatezanise dhe pasi beri viziten te mjeku ajo mesoi se tashme kishte ne bark trinjake te gjinise femerore dhe keshtu ne dhj etor te po atij viti aajo lindi vajzat e quajtura Molly, Chole dhe Megan

“Jeta është plot me ngjyra tani. Thjesht kam familjen që gjithmonë kam ëndërruar. Kam menduar gjithmonë që nuk do të kisha fëmijë, por kur mëson se do të sjellësh në jetë tre të tillë, është një ndj enjë e mrekullueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *