PAS NJË KOHE LAJMËROHET ARJOLA DEMIRI, SHFAQET NË KËTË GJENDJE

Lajme nga Bota


Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.


Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky show, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.
Ka kohë disa javë që Airola nuk ishte aktive në rrjetet sociale.


Ndërsa sot ajo ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit, e grimuar bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Arjola po duket mahnitëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.