Pas një kohe kaq të gjatë, me në fund Adelina Ismaili jep lajmin e madh

Lajme nga Bota


Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ajo ka dhënë lajmin se së shpejti do të jetë pjesë e një projekti televiziv.E ky padyshim se është një lajm i madh për të gjithë fansat e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *