Pas ndarjes nga e fejuara, mësohet se me kë po del djali i Ramadan Krasniqit

Lajme nga Bota


Andi Krasniqi është ndarë nga e fejuara e tij. Djali i Ramadan Krasniqit, u bë i njohur që në lindje, pasi babai i tij i dedikoj një këngë, që asaj kohe u bë shumë e dëgjuar. Kënga e Andit qe bërë hit, madje shumë kush ja la djalit emrin Andi pasi që Dani e lansoj këngën në vitet 90-të.

Andi Krasniqi është rritur e bërë burrë, madje kohë më parë u bë e ditur edhe fejesa e tij, që nuk kaloj pa vëmemdjen e medias, shkruan kosovarja. Siç bëmë të ditur pak ditë më herët, Andi i ka dhënë fund lidhjes me Dafinen. Më ata nuk e ndjekin njëri tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë fotot e përbashkta. Tani Andi po rri më shumë me të atin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *