Pas ndarjes nga djali i Danit, Dafina kështu po e ‘shijon’ jetën

Lajme nga Bota


Pas ndarjes nga djali i Danit, Dafina kështu po e ‘shijon’ jetën. Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo. Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre. Sonte ajo shihet se ka dal dhe po kalon shumë mirë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *