Pas kurorëzimit, Aida vjen me një vendim tjetër

Lajme nga Bota


Pas kurorëzimit, Aida vjen me një vendim tjetër. Këngëtarja pas kurorëzimit ka nisur vitin mbarë.

Pas kurorëzimit të saj me menaxherin Naser Qeli, Aida Doçi do lansoj projektin e ri.

Ajo e bëri të ditur me një postim në Instagram ku publikoi një video nga prapaskenat e xhirimeve.

“Coming soon”, ka shkruar këngëtarja, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *