Pas kaq vitesh Meda ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Lajme nga Bota

Pas kaq vitesh Meda ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.

Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket shumë ndryshe. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *