Pas kaq ditësh Learta publikon foto të vajzës, kaq bukur e ka veshur

Lajme nga Bota


Pas kaq ditësh Learta publikon foto të vajzës, kaq bukur e ka veshur.

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.


Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo tashmë është bërë nënë për herë të dytë, kësaj radhe nënë e një vajze

Sot e ka publikuar një foto të saj, ku ia ka fshehur fytyrën, por që shihet se e ka veshur shumë bukur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *