PAS 10 VITESH TË NDARË, SONI MALAJ POSTON FOTOGRAFINË E PARË ME FLORI MUMAJESIN

Lajme nga Bota


Soni Malaj dhe Flori Mumajesi përpos bashkëpunimit në profesionin e tyre të muzikës, ata kanë qenë të fejuar rreth 10 vite me parë.

Pas ndarjes së tyre që bëri shumë buje, dyshja nuk u pa më bashkë deri në momentin që vendosen të bashkëpunonin për festivalin e “Këngës Magjike”.

Mbrëmë në natën finale, Soni ka publikuar për herë të parë një fotografi vetëm për vetëm me Florin pas 10 vitesh.
Shikojeni sa bukur duken.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *