Pas 1 vit e gjysmë, familljes së Ardit Gjebreas i ndodh ajo që mezi e prisnin

Lajme nga Bota


Pas një viti e gjysmë Ardit Gjebrea dhe familja e tij janë bërë të gjithë bashkë në SHBA. Prej më shumë se 18 muajsh djali i tij Joni po qëndronte i vetëm në Boston.

Por Arditi bashkë me të shoqen Anila dhe vajzën e tyre Anna kanë udhëtuar drejt Amerikës për t’u bërë të gjithë bashkë.

Moderatori i njohur ka ndarë foton familjarë në rrjetet sociale duke e shoqëruar edhe me një përshkrim. “Pas 1 viti e gjysëm, përsëri bashkë”, shkruan Ardit Gjebrea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *