PAPUQET E TRADHTOJNË ADROLEN, JA DETAJI QË ZBULON SE NDODHET NË TË NJËJTIN HOTEL ME CAPITAL T

Lajme nga Bota


Para ca kohësh është përfolur se reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi janë në një lidhje.


Siç duket kjo është e vërtetë.
Modelja dhe këngëtari janë duke kaluar pushimet së bashku në Firenze, etaji që i ka nxjerr zbuluar kanë qënë një palë shapka të njëjta, ku shihen në fotot e të dyve.

Po ashtu që të dy kanë postuar foto në te njëjtin hotel në Firenze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.