Pamje nga festa e ditëli ndjes së djalit të Remzies, e gjithë vëmendja tek Gëzimja

Lajme nga Bota


Pamje nga festa e ditëli ndjes së djalit të Remzies, e gjithë vëmendja tek Gëzimja
Gëzime Hamzaj është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publik.

Ajo është e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.
Gëzimja dhe djali i këngëtares janë tani prindër të një vajze.

Sot, Hamza feston ditëlindjen, e Gëzimja ka ndarë me publikun foton më të bukur familjare./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.