Pamje nga ditëlindja përrallore e vajzës së Ermalit

Lajme nga Bota


Pamje nga ditëlindja përrallore e vajzës së Ermalit. Ermal e Ariana Fejzullahu janë dyshja më e pëlqyer nga publiku shqiptar. Me postimet e tyre në rrjete sociale, ata kanë arritur të kenë ndjekës të shumtë duke i komplimentuar për çdo paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Sot me rastin e ditëlindjes së vajzës së vogël Anës, ata u kujdesen që të bëjnë përgatitje special, duke dekoruar vendin aq bukur si në përralla. Ishte Ariana ajo e cila ndau një video duke treguar dekorin që e kanë bërë. Se sa bukur e kanë dekoruar mund ta shihni përmes videos në vazhdim, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *