Pak para se të lindë, Learta bën edhe një ndryshim në pamjen e saj!

Lajme nga Bota

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.


Reja e Shyhretës është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaq barkun e rrumbullakosur dhe po duket përrallore. E pak para se të bëhet nënë për herë të dytë, Learta ka bërë edhe një ndryshim në pamjen e saj. Ajo ka rregulluar pamjen e thonjve. A po ju pelqejnë si po i rrinë në dorë? /O RA in fo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *