Pak javë më parë u bë nënë/ Orinda Huta jep mesazhin e rëndësishëm me Atarën në krahë

Lajme nga Bota


Këngëtarja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hyska vetëm pak ditë më parë janë bërë prindër të një vogëlusheje emrin e së cilës ia vunë Atara.

Emri Atara është hebre dhe ka kuptimin e kurorës dhe të bekuarës.


Dyshja në fjalë e kanë shprehur gjithmonë ëndrrën e madhe që të kenë fëmijë sa më parë.

Ndryshe nga shumë personazhe të njohur, Turi ndàu menjëherë në rrjete sociale një foto me vajzën, duke i zbuluar edhe portretin e ëmbël.

Kjo u bë e mùndur tani dhe prindërit Huta dhe Hyska janë në qiellin e shtatë nga gëzimi.

Shpesh herë nënat e reja, në fillimet e prindërimit të tyre postojnë foto me mesazhe brenda, ashtu sic është edhe rasti i këngëtarës në fjalë Orinda Huta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *