Pak ditë pas lindjes së djalit, kjo është gjendja e nuses së Goldit

Lajme nga Bota

Pak ditë pas lindjes së djalit, kjo është gjendja e nuses së Goldit


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.
Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril. E duket se gjendja e saj është stabile, pasi që gjatë gjithë kohës është shumë aktive në rrjetet sociale, hape pamjen më poshtë dhe shikoje tê plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *