Pak ditë para lindjes, Andrra publikon një foto me bark të fryrë, kaq bukur po duket

Lajme nga Bota

Pak ditë para lindjes, Andrra publikon një foto me bark të fryrë, kaq bukur po duket


Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundim është në pritje për tu bërë nënë për herë të dytë. E momentet e fundit para lindjes ajo i ka shfrytezuar për të bërë foto profesionale për t’i pasur kujtim.

Me barkë të fryrë dhe e veshur si ‘engjull’, Andrra po shkëlqen në këtë imazh. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.