Pak ditë më parë u bë nënë, Shkurta bëri veprimin që askush nuk e priste

Lajme nga Bota


Pak ditë më parë u bë nënë, Shkurta bëri veprimin që askush nuk e priste. Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.


Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

U tha se pak ditë më parë ajo u bë nënë, por as në rrjetet sociale nuk ka pasur asnjë reagim nga këngëtarja në fjalë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *