Pajtesa me burrin shkojnë në dasmë, aktorja merr gjithë vëmendjen me pamjen

Lajme nga Bota


Pajtesa me burrin shkojnë në dasmë, aktorja merr gjithë vëmendjen me pamjen. Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo. Fiona para pak muajve është bërë nënë për herë të parë. Pas lindjes ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar me burrin në dasmë, e sigurisht është Fiona ajo që mori gjithë vëmendjen, hape pamjen më poshtë dhe shikoje t0 plotë. /ORA info/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *