‘Pajtesa’ e zonja në kuzhinë edhe në jetën reale, këtë e dëshmoi përmes postimit të fundit

Lajme nga Bota


Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën. Sot ajo ka treguar se po e përgatit darkën për vete dhe bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.